خاطرات من و برنامه نویسی

یادگیری زبان های برنامه نویسی

 

دیدگاه

 

نوع مطلب :خبر ،شخصی ،

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

این چند وقت درگیر کار هایی بودم به همین خاطر نتونستم این وب رو آپدیت کنم اول دیگاه خودم رو درمورد چند مسئله روشن می کنم.

ترور دانشمندان هسته ای ایران به دست گماشته ها و تروریست های غربی رو  محکوم می کنم.و به خانواده مصطفی احمدی روشن و مردم ایران زمین و تمام انسان های آزاده تسلیت میگم و همینطور به آقا مصطفی به خاطر شهادت تبریک میگم .
مصطفی احمدی روشن (۱۷ شهریور ۱۳۵۸ در تهران - ۲۱ دی ۱۳۹۰ تهران) معاون بازرگانی سایت هسته‌ای نطنز بود که پس از خروج از منزل در ساعت ۸:۳۰ صبح توسط یک موتورسیکلت سوار با چسباندن یک بمب مغناطیسی در خیابان گل نبی تهران (میدان کتابی) ترور شد. او دانش‌آموخته مقطع کارشناسی رشته مهندسی شیمی در سال ۱۳۸۱ از دانشگاه صنعتی شریف بود. ترور وی در سالگرد ترور دیگر استاد فیزیک ایران مسعود علی‌محمدی صورت گرفت. فرد دیگری که همراه وی بود نیز در بیمارستان رسالت جان باخت.دومین مسئله کار های گلشیفته فراهانی که نه تنها آبروی خانواده خودش رو برده؛ رو در روی تمام ایرانی ها ایستاده و با تمام وقاهت هوس بازی های خودش رو به اسم ایران و ایرانی انجام میدهد. ولی نکته ای که این خانم فراموش کرده اینکه زمان سریع در چشم بهم زدنی میگذره و گلشیفته جوان امروز زمانی که دیگر این جوانی را ندارد یا رابطه ایران با کشور هایی که امروز با آنها مشکل دارد حل شود این در واقع گلشیفته و امثال آن هستند که در آتشی که بر پا کرده اند میسوزند.
به هر حال برات دعا میکنم که سر عقل بیایی شاید مثل آن هنر پیشه مصری راه درست رو پیدا کنی.
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات